Posturi vacante

MANAGER DE VÂNZĂRI

RESPONSABILITĂŢI:
  • Vânzarea de imprimante și dispozitive multifuncționale
  • Căutarea de noi clienți (vânzări active B2B)
  • Realizarea planului de vânzări
  • Desfăşurarea reuniunilor pe teritoriul unui potențial beneficiar
  • Consilierea clienților potențiali
  • Formarea unei oferte comerciale unice în funcție de nevoile identificate ale clienților
  • Menținerea tuturor rapoartelor necesare
CERINȚE:
  • Experienţă în vânzări active de cel puţin 2 ani
  • Comunicare fluentă în limbile română și rusă
  • Capacitatea de a convinge
  • Calități personale: proactivism, caracter sistematic, perseverenţă în urmărirea scopului, gândire pozitivă, orientare spre rezultat
REMUNERARE:
  • Muncă stabilă într-o companie aflată în dezvoltare dinamică
  • Angajare oficială
  • Pachet social complet
  • Formarea continuă a angajaților companiei în domeniul competențelor profesionale și personale
  • Automobil de serviciu
  • Deplasări în străinătate
  • Salarizare (tarif + bonusuri)

Trimiteți CV-ul la office@stronghold.md

Candidații selectați vor fi invitați la interviu.